Eesti English

Administratsioon ja logistika

 Aare Järvelaid Tegevjuht 6 515 151 aare.jarvelaid@mediq.com
       
 Mart Eigi Finantsjuht 6 515 105 mart.eigi@mediq.com
       
 Mari Pajula Raamatupidaja 6 515 106 mari.pajula@mediq.com
       
 Terje Jaup Raamatupidaja 6 515 130 terje.jaup@mediq.com
       
 Maare Kapper Sekretär 6 515 151 mediqeesti@mediq.com
       
 Harri Touart IT-juht 6 515 179
58 856 179
harri.touart@mediq.com
       
 Armand Malm Baltikumi logistika- ja
kvaliteedijuht                
6 515 172
56 237 172
armand.malm@mediq.com
       
 Taimi Lutsik Lao juhataja  6 515 127
56 237 127
taimi.lutsik@mediq.com 
       
 Kristel Veinimäe Logistik 6 515 142
56 237 142
kristel.veinimae@mediq.com 
       
 Ülle Hanvere Vastuvõtujuht 6 515 180
56 237 180

ylle.hanvere@mediq.com