{{Message}}

Meist

1992 a. alustas Eestis tööd ravimite-, haigla- ning laboritarvete hulgimüügi alal  soome ettevõtte  Oriola OY tütarfirma AS Oriola. 
31.05.2010 a. müüdi Oriola-KD Healthcare OY hollandi firmale Mediq N.V. Seoses müügitehinguga toimus jagunemine ka Oriola–KD kontserni tütarettevõtetes Eestis, Lätis ja Leedus. Selle müügitehingu tagajärjel muutus Mediq N.V. Põhja-Euroopa suurimaks meditsiinitoodete turustajaks.
01.07.2010 a. alustas tööd Mediq Eesti OÜ, kes võttis üle AS Oriola haigla- ning laboritarvete ja seadmete tootegrupid. Mediq Eesti tegeleb ise ka kaupade ladustamisega ning transpordiga klientidele.

Kliendid

Meie peamisteks klientideks on haiglad, perearstid, hooldekodud, meditsiiniliste abivahendite kauplused, apteegid ja teadusasutused ning meil on mitmeid kliente ka tööstusettevõtete, veterinaaride ja ilusalongide hulgas.
Meie meeskond on pühendunud klientidele optimaalsete lahenduste leidmisele tagamaks kliendikasu pikas perspektiivis. Oma tootevalikus peame esmatähtsaks kvaliteeti ja uuenduslikkust ning sobivust meie klientide vajadustega. 
Oleme usaldusväärseks partneriks meditsiini- ja laborivaldkonna tooteid kasutavatele äri- ja eraklientidele, kes väärtustavad kvaliteeti, paindlikku ja sõbralikku klienditeenindust ning müügijärgset toetust.
Kõik meie pingutused on suunatud klientide vajaduste rahuldamiseks, meditsiinitoodete osas on seejuures esikohal patsient.
Tahame olla avatud ja läbipaistev ettevõte ning ootame seda ka oma koostööpartneritelt.

Kvaliteet ja ohutus

Kvaliteedi ja ohutuse tagamiseks võetavad meetmed on järgmised:

• vastavus seadustele ja määrustele
• sisejuhised ja välised sertifitseerimissüsteemid
• tarnijate hindamine, et tagada kvaliteet ja vältida võltsimist

Mediq Eesti OÜ omab Bureau Veritas Eesti OÜ poolt välja antud ISO 9001:2015 sertifikaati.Mediq Eesti OÜ omab Bisnode Estonia AS poolt välja antud AA klassi krediidireitingu tunnistust.