{{Message}}


Mediq Eesti OÜ uudised

Siin lehel saab informatsiooni meie käimasolevatest kampaaniatest, uutest toodetest ja kajastamist vajavatest uudistest.
Samuti leiab kasulikku lugemist, juhendeid ja õppevideosid.

Meie toetame


Mediq Eesti OÜ toetab SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on üks suuremaid ja vanemaid üle-eestilisi lastehaiglate juures tegutsevaid heategevusorganisatsioone.
Kahekümne tegevusaasta jooksul on kogutud ligi 11 miljoni euro jagu annetusi ning aidatud 2500 last üle Eesti.
Oma väikese panuse annetustegevusse annab sel aastal ka Mediq Eesti OÜ, toetades SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi erivajadustega lastele abivahendite muretsemisel.
 

Head kliendid!

Alates 02.03.2020. on meil käimas Macherey-Nageli süstlafiltritele ning viaalidele kampaania. Macherey-Nagel pakub üle maailma laboritesse kromatograafia seadmetele kolonne, proovi ettevalmistuseks süstlafiltreid, SPE kolonne ning viaale koos sobivate sulguritega. Kampaania kestab kuni 01.12.2020. Valikuga tutvumiseks vajutage allolevat linki.

Kui Te ei leia nimekirjast soovitud tarvikut, võtke meiega ühendust ning küsige lisa!


Sempermed

Meil on hea meel teatada, et Mediq ja ülemaailmselt juhtiv meditsiiniliste protseduuri- ja kirurgiliste kinnaste tootja Sempermed on sõlminud eksklusiivse Põhja- ja Baltimaade partnerluse. Sempermedi esimesed tooted, kirurgilised kindad, on saadaval alates septembrist.
Austriast pärit ja 1920. aastal esimesed kindad tootnud Sempermedist on saanud üks maailma juhtivaid kirurgiliste - ja protseduurikinnaste tootjaid. Kirurgilisi kindaid toodetakse Austrias ja protseduurikindaid Malaisias. 
Kooskõlas Mediqi jätkuvate investeeringutega keskkonna- ja kvaliteedikontrollitud toodetesse on partnerlus Sempermedi kaubamärgiga oluline lisa meie olemasolevale tugevale brändide portfellile.

Ootame väga Sempermediga koostööd!

Professionaalse rinnapumba rent

Kui vajate abi rinnaga toitmisel, saad kasutada professionaalset rinnapumpa oma kodus. Rendi endale koju elektriline Medela Symphony Standard või Lactina Electric Plus rinnapump nii kauaks kui vaja.

Uus tootja Nuvita

Tootja on enam kui kahekümneaastase kogemusega tervishoiutoodete tehnoloogilises innovatsioonis ja disainis.
Alates 2010. aastast on Nuvita pühendunud beebihooldusele ja lapseootel naistele. Nuvita on paari aastaga ennast maailmas tõestanud kui kõrgelt hinnatud kaubamärk lapsevanemate seas, kes soovivad oma lastele nutikaid, mugavaid ja ohutuid tooteid.

Tootejuht Jelena Mihhailova

Valikus on kohe saadaval beebikaal, inhalaatorid, pudelisoojendajad, aurusterilisaator, rõngaslutid, närimisrõngad ja palju muud.

Kaubavalikuga tutvumiseks külastage meie veebipoodi !

Kallis koostööpartner!

Headus kasvatab headust!
Ka kõige väiksemad sammud viivad lõpuks suurte eesmärkideni.

Meie head soovid koos selleaastase jõuluannetusega lähevad
Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond Sihtasutusele.
Aitame koos alustada elu!

Hea tervis läbi spordi -

Hea tervise tagab kehaline aktiivsus

Mediq Eesti toetab sporti läbi omanimelise korvpallimeeskonna. 
Korvpallimeeskond Mediq Eesti osaleb kahes amatöörliigas. Sel hooajal saavutati Rahvaliigas 3 koht ja Kossuliigas 5 koht.
Kokku saadi 22 võitu ja 12 kaotust.
Meeskonna tsenter / ääremängija Priit Raja: „Ma usun, et esimese hooaja kohta mõlemates liigades sellise meeskonnaga suutsime saavutada peaaegu maksimumi. Natukene jääb kripeldama ainult rahvaliiga 3 koht“

Soovime neile edu järgmisel hooajal!