Mediq Eesti OÜ uudised

Siin lehel saab informatsiooni meie käimasolevatest kampaaniatest, uutest toodetest ja kajastamist vajavatest uudistest.
Samuti leiab kasulikku lugemist, juhendeid ja õppevideosid.

Professionaalse rinnapumba rent

Kui vajate abi rinnaga toitmisel, saad kasutada professionaalset rinnapumpa oma kodus. Rendi endale koju elektriline Medela Symphony Standard või Lactina Electric Plus rinnapump nii kauaks kui vaja.

Hea tervis läbi spordi -

Hea tervise tagab kehaline aktiivsus

Mediq Eesti toetab sporti läbi omanimelise korvpallimeeskonna. 
Korvpallimeeskond Mediq Eesti osaleb kahes amatöörliigas. Sel hooajal saavutati Rahvaliigas 3 koht ja Kossuliigas 5 koht.
Kokku saadi 22 võitu ja 12 kaotust.
Meeskonna tsenter / ääremängija Priit Raja: „Ma usun, et esimese hooaja kohta mõlemates liigades sellise meeskonnaga suutsime saavutada peaaegu maksimumi. Natukene jääb kripeldama ainult rahvaliiga 3 koht“

Soovime neile edu järgmisel hooajal!

Uus tootja Nuvita

Tootja on enam kui kahekümneaastase kogemusega tervishoiutoodete tehnoloogilises innovatsioonis ja disainis.
Alates 2010. aastast on Nuvita pühendunud beebihooldusele ja lapseootel naistele. Nuvita on paari aastaga ennast maailmas tõestanud kui kõrgelt hinnatud kaubamärk lapsevanemate seas, kes soovivad oma lastele nutikaid, mugavaid ja ohutuid tooteid.

Tootejuht Jelena Mihhailova

Valikus on kohe saadaval beebikaal, inhalaatorid, pudelisoojendajad, aurusterilisaator, rõngaslutid, närimisrõngad ja palju muud.

Kaubavalikuga tutvumiseks külastage meie veebipoodi !

Tallinna Lastehaigla Toetusfond

Mediq Eesti OÜ otsustas oma koostööpartneritele jõulukinke mitte teha, vaid teha annetus Tallinna Lastehaigla Toetusfondile sooviga  kaasa aidata, et Eesti suurim Lastehaigla oleks igati lastesõbralik ja kaasaegselt varustatud.

Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Toetusfond on heategevusfond, mille eesmärgiks on parima võimaliku meditsiinilise abi toomine Tallinna Lastehaiglasse.

Tule ja aita ka sina !