Mediq Eesti OÜ uudised

Siin lehel saab informatsiooni meie käimasolevatest kampaaniatest, uutest toodetest ja kajastamist vajavatest uudistest.
Samuti leiab kasulikku lugemist, juhendeid ja õppevideosid.

Professionaalse rinnapumba rent

Kui vajate abi rinnaga toitmisel, saad kasutada professionaalset rinnapumpa oma kodus. Rendi endale koju elektriline Medela Symphony Standard või Lactina Electric Plus rinnapump nii kauaks kui vaja.

Hea tervis läbi spordi -

Hea tervise tagab kehaline aktiivsus

Mediq Eesti toetab sporti läbi omanimelise korvpallimeeskonna. 
Korvpallimeeskond Mediq Eesti osaleb kahes amatöörliigas. Sel hooajal saavutati Rahvaliigas 3 koht ja Kossuliigas 5 koht.
Kokku saadi 22 võitu ja 12 kaotust.
Meeskonna tsenter / ääremängija Priit Raja: „Ma usun, et esimese hooaja kohta mõlemates liigades sellise meeskonnaga suutsime saavutada peaaegu maksimumi. Natukene jääb kripeldama ainult rahvaliiga 3 koht“

Soovime neile edu järgmisel hooajal!

Uus tootja Nuvita

Tootja on enam kui kahekümneaastase kogemusega tervishoiutoodete tehnoloogilises innovatsioonis ja disainis.
Alates 2010. aastast on Nuvita pühendunud beebihooldusele ja lapseootel naistele. Nuvita on paari aastaga ennast maailmas tõestanud kui kõrgelt hinnatud kaubamärk lapsevanemate seas, kes soovivad oma lastele nutikaid, mugavaid ja ohutuid tooteid.

Tootejuht Jelena Mihhailova

Valikus on kohe saadaval beebikaal, inhalaatorid, pudelisoojendajad, aurusterilisaator, rõngaslutid, närimisrõngad ja palju muud.

Kaubavalikuga tutvumiseks külastage meie veebipoodi !

Head kliendid! 

Alates 1. juulist 2019 on meil käimas Macherey-Nageli süstlafiltritele ning viaalidele kampaania. Macherey-Nagel pakub üle maailma laboritesse kromatograafia seadmetele kolonne, proovi ettevalmistuseks süstlafiltreid, SPE kolonne ning viaale koos sobivate sulguritega. Kampaania kestab kuni 30.12.2019. Valikuga tutvumiseks vajutage allolevat linki.

Kui Te ei leia nimekirjast soovitud tarvikut, võtke meiega ühendust ning küsige lisa!