Privaatsus

Mediq ja teie isikuandmed

Külastades meie veebisaiti või olles Mediqi klient, jagate meiega igasuguseid isikuandmeid. See hõlmab teavet veebist tellides või meie klienditeeninduse poole pöördudes. Võite olla kindel, et kohtleme teie isikuandmeid hoolikalt. Allpool selgitame lähemalt, kuidas Mediq teie isikuandmeid käsitleb. Kui teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust.

Privaatsusavaldus

 • Mis on isikuandmed?
  Isikuandmed on teave, mille abil on teid võimalik tuvastada või mis ütleb teie kohta midagi. Isikuandmeid on mitut tüüpi, näiteks teie nimi, aadress või e-posti aadress, samuti arvuti IP-aadress. Isikuandmed viitavad kogu teabele, mida saab teiega seostada. Erilist teavet, näiteks kellegi rass, usk või haiguslugu, peetakse delikaatseteks isikuandmeteks.
 • Kuidas Mediq hoolitseb teie isikuandmete eest?
  Mediq salvestab teie isikuandmeid seadusega lubatud ulatuses ja teile teenuste pakkumiseks vajalikul määral. Isikuandmed, mida enam ei vajata, kustutatakse võimalikult kiiresti. Mediq kasutab teie isikuandmete kaitsmiseks kadumise või mis tahes ebaseadusliku töötlemise eest turvalisi ja seaduslikult heaks kiidetud süsteeme.
 • Kuidas Mediq teie isikuandmeid töötleb?
  Vajame teie isikuandmeid, et pakkuda teile parimat võimalikku nõu meie toodete ja teenuste kohta ning tagada, et nende toodete ja teenuste müügi- ja ostuprotsess toimiks võimalikult sujuvalt.
 • Seadusandja kehtestab mitmeid isikuandmete töötlemise nõudeid

  Nende hulka kuuluvad järgmised:

  • Seaduslik eesmärk, mis edastatakse andmesubjektile selgelt ja õigeaegselt.
  • Isikuandmete töötlemise õiguslik alus, näiteks leping, andmesubjekti nõusolek, oluline kohustus või õigustatud huvi, mis ületab andmesubjekti privaatsuse huve.
  • Andmete minimeerimine - andmeid ei tohi koguda ega töödelda rohkem, kui see on eesmärgi saavutamiseks vajalik.
  • Subsidiaarsus - kui selle eesmärgi saavutamiseks on muid, andmesubjekti jaoks lihtsamaid vahendeid, tuleks neid kasutada.
  • Asjakohased organisatsioonilised ja tehnilised meetmed töödeldavate isikuandmete kaitsmiseks.
 • Kas soovite, et me muudaksime või kustutaksime teie isikuandmeid?
  Võite alati meiega ühendust võtta, et taotleda oma isikuandmete vaatamist ja / või muuta, täiendada, kustutada või piirata teie isikuandmeid, kui need on faktiliselt valed, puudulikud või ebaolulised. Samuti võite olla vastu oma isikuandmete töötlemisele. Teie isikuandmete muutmiseks või kustutamiseks võtke meiega ühendust aadressil privacy.estonia@mediq.com.
 • Uued õigused on tagatud ka Mediqis
  EL-i isikuandmete kaitse üldmäärusega on kehtestatud ka uued õigused: õigus olla unustatud ja õigus andmete ülekantavusele. Nendest uutest õigustest võite ka kasu saada. Anname endast parima, et teie taotlus mõistliku aja jooksul täita.
 • Google Analytics
  Google Analyticsi abil analüüsime, kuidas saaksime oma veebisaidi külastajaid võimalikult tõhusalt teenindada. Google Analyticsilt saadud teavet salvestab Google Ameerika Ühendriikide serveritesse. See puudutab ainult anonüümseks muudetud andmeid, mitte isikuandmeid. Viimane tähendab ka seda, et täpne asukoht, kust veebisaitidele olete pääsenud, pole teada.

  Mediq kasutab seda teavet oma veebisaitide kasutamise jälgimiseks, nende veebisaitide kohta aruannete koostamiseks ja reklaamijatele teabe pakkumiseks oma kampaaniate tõhususe kohta.

  Me ei ole lubanud Google'il saadud teavet teiste Google'i teenuste jaoks kasutada.

  Lisateabe saamiseks lugege Google'i (Analyticsi) privaatsuseeskirju.

Küpsiste poliitika

 • Meie küpsiseeskirjad
  Me kasutame oma teenuste pakkumisel küpsiseid. Küpsised on väikesed lihtsad tekstifailid, mille teie arvuti saab, kui külastate mõnda meie veebisaiti. Küpsiseid kasutatakse enamikul veebisaitidel, sealhulgas meie omal.
 • Küpsised muudavad sirvimise lihtsamaks
  Küpsiste abil tagame, et te ei saa meie veebisaiti külastades korduvalt sama teavet või ei pea korduvalt sama teavet sisestama. Me muudame teie veebisaidi sirvimise lihtsamaks ja saame ka teie ostukorvi sisu meelde jätta. Küpsised võimaldavad meil näha ka seda, kuidas meie veebisaiti kasutatakse ja kus saame seda veelgi täiustada.
 • Küpsised on ohutud
  Küpsiste kasutamine on ohutu: küpsistest ei saa tuletada isiklikke andmeid, näiteks telefoninumbrit ega e-posti aadressi. See tähendab ka seda, et küpsiseid ei saa kasutada e-posti ja teleturunduse toiminguteks.
 • Küpsiste blokeerimine
  Loomulikult on küpsiseid võimalik blokeerida või oma nõusolek nende kasutamiseks tagasi võtta. Enamikku internetibrauseritest saab seadistada küpsiseid tagasi lükkama. Kuidas seda tehakse, sõltub teie kasutatavast brauserist.

  Pange tähele: kui keelate brauseri kaudu küpsised või blokeerite need mingil muul viisil, võib see teatud teenuste või veebisaidi elementide töötamise lõpetada või mitte optimaalselt töötada.
X

Mediq.ee kasutab küpsiseid

Me kasutame analüütilisi ja funktsionaalseid küpsiseid, et muuta Mediqi veebisait korralikult toimimaks ja et saaksime pakkuda teile parimat veebikogemust. Lisateave küpsiste kasutamise kohta.


Jätka