Imetamise abivahendid, rinnapumpade rent ning rinnapumpade ekspertiis, hooldus ja remont

Medela

Tutvustus

Meie oleme Medela toodete levitaja Eestis olnud juba üle 20 aasta. Medela tootevalikusse kuuluvad imetamise abivahendid: rinnapumbad, rinnapiima kogumise tooted, toitmise tooted, toitmise tooted- erivajadusega lapsed, rinnanibude hoolduse tooted ja lisatarvikud.

  • Medela üldinfo

  • Meie koostööpartnerid

  • Professionaalsete rinnapumpade rent

  • Elektriliste rinnapumpade ekspertiis, hooldus ja remont

Üldinfo

Medela AG (www.medela.com) on Šveitsi päritoluga ning turul olnud 60 aastat, firma on loodud 1961. aastal. Aastakümnete jooksul on Medela´st saanud ülemaailmne ettevõte, mida esindab 21 tütarettevõtet Euroopas, Ameerikas, Aasias ja Austraalias ning mis on sõltumatu turustusvõrgu kaudu esindatud 100 riigis üle maailma.
Lähtutakse emade vajadustest, tuginetakse teaduspõhistele uuringutele ja tehakse tihedat koostööd Lääne-Austraalia Ülikooli, Chicago Ülikooli, St. Luke, Denveri ja paljude teiste USA ülikoolide ning haiglatega. Medela investeerib maailmatasemel juhtivate ekspertide osalusel uurimuslikesse ja teoreetilistesse uuringutesse. See loob teadusliku aluse tooteuuenduseks ja kliiniliseks praktikaks. Selle ärivaldkonna kaudu äratab Medela teadusuuringud ellu. Medela ühendab innovatsiooni, tehnoloogia ja missioonile pühendunud inimesed.

Kas soovid rohkem teavet imetamise abivahendite kohta?!

Vaata või kuula saadet „Emadusest“ ja saad teada, millisel juhul vajab imetav ema abivahendeid.
Medela imetamist lihtsustavaid moodsaid vahendeid tutvustab Mediq Eesti tootejuht Jelena Mihhailova. Lisa loe "Pere ja Kodu" artiklist.

Nipp, mis kiirendab rinnapumbaga pumpamist!

TikTok video, milles ema jagab nippi, kuidas meie Harmony manuaalse rinnapumbaga pumbata ALLA 5 minuti!
Video on TikTokis muutunud imetavate emade seas väga populaarseks.

Koostööpartnerid

Medela tooted on müügil hästi varustatud apteekides (Südameapteegid, Apotheka apteegid, Benu apteegid, Tartu Uusapteek OÜ jne.), beebikauplustes ja veebipoodides:
Erakliendi veebipood

Mediq veebipoest leiate erinevaid Medela ema ja lapsetooteid. Kauba saate tellida mugavalt teile lähimasse SmartPOST või Omniva pakiautomaati või Omniva kullerteenuse kaudu.

Medela professionaalsete rinnapumpade rent

Kui vajad abi, rendi endale koju professionaalne Medela elektriline Symphony duubelrinnapump meie koostööpartneritelt: Invaru OÜ, Itak OÜ ja Lartim OÜ/ Pärnu Tervisekauplus.

Rinnapumpade ekspertiis, hooldus ja remont

Palun täitke tellimusvorm, peale mille kättesaamist ja sellega tutvumist võtavad meie hooldusinsenerid Teiega ühendust
X

Mediq.ee kasutab küpsiseid

Me kasutame analüütilisi ja funktsionaalseid küpsiseid, et muuta Mediqi veebisait korralikult toimimaks ja et saaksime pakkuda teile parimat veebikogemust. Lisateave küpsiste kasutamise kohta.


Jätka