Oleme loonud tellimiskeskkonnad nii ärikliendile  kui ka erakliendile

Veebipood

Naisarst stetoskoobiga trükib sülearvutis ja kirjutab pastakaga paberile
Tulge tutvuge meie laia tootevalikuga professionaalidele

Ärikliendi tellimiskeskkonna tutvustus

Ärikliendi tellimiskeskkond on mõeldud mugavaks ja ajast sõltumatuks toodete tellimiseks. Tellimiskeskkonna kasutamiseks, peate olema meie lepinguline klient. Pärast sisselogimist saate sirvida tooteid koos info ja piltidega, vaadata toodete saadavust reaalajas, teie lepingulisi hindu, online-tellimuste ajalugu ja plaanitud tellimusi. Avastage meie lai tootevalik!

Neljaliikmeline perekond istub pruunil diivanil ja vaatavad naerdes sülearvutit
Tellige endale vajalik kaup otse koju või pakiautomaati

Erakliendi veebipoe tutvustus

Erakliendi veebipood on peamiselt mõeldud füüsilistele isikutele. Kui ostate meilt rohkem kui ühe korra, siis registreerige ennast kliendiks ja järgmise ostu korral olete te juba meie veebipoe andmebaasis. Müügil olevad tooted on tavapäraselt laos olemas. Kui kaup on hetkel laost otsas, siis tellitakse toode peale tellimuse eest tasumist. Tarneaja pikkust näete toodet ostukorvi lisades. Valige välja soovitud kaubad ning sisestage tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, elektronposti aadress, kättetoimetamise viis) ning tasuge tellimuse eest pangalingi kaudu. Müük toimub peale makse laekumist. Kaubad toimetatakse teie poolt valitud SmartPOST pakiautomaati või kulleriga kodusele aadressile. Laosoleva kauba toimetame kohale esimesel võimalusel pärast makse laekumist, kuid mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul. Laos mitteoleva kauba kohaletoimetamine toimub viie tööpäeva jooksul arvates kauba lattu saabumisest.

X

Mediq.ee kasutab küpsiseid

Me kasutame analüütilisi ja funktsionaalseid küpsiseid, et muuta Mediqi veebisait korralikult toimimaks ja et saaksime pakkuda teile parimat veebikogemust. Lisateave küpsiste kasutamise kohta.


Jätka