Mediq väärtused

Pruunipäine naeratav neiu salliga kontoris

Kliendist juhinduv

Klient on alati esikohal, olgu tegemist tellija, tervishoiutöötaja või patsiendiga. Pakume kliendikeskseid lahendusi ning võtame vastutuse nende vajaduste rahuldamise eest. Kliendikesksuse keskmes on entusiasmist ja ambitsioonist kantud kvaliteetne lahendus. Meie töö keskmes on alati kliendi soovid ja vajadused. Loome teenuste pidevaks parendamiseks kõigile kasulikke partnerlussuhteid.

Mitu inimest on oma käed üksteise käte peale pannud

Ühtsuse jõud

Peame oma jõud ühendama, sest üheskoos võime saavutada veelgi rohkem. Võitjad usuvad piiritutesse võimalustesse, kuid samas ka uute olukordadega kohanemisse ning iseenda pidevasse arengusse. Kui meid saadavad väärikus ja austus, loome ka võitjate meeskonna. Tegutseme meeskonna ja võidu nimel. Otsime uusi mõtteid, et ennast arendada. Võtame vastutuse meie tulemuste eest.

Naeratav noormees rohelise pluusiga vasakukäe peopesa üleval hoidmas

Hooliv süda

Mediq`i inimeste põhitegevuse ning DNA tuuma moodustab hoolimine. Meie ettevõtmised on suunatud patsientidele ning püüame alati saavutada midagi olulist, sest meie tegevus on vajalik. Me hoolime elujärje parendamisest, üks inimene korraga. Me mõistame, et lõppkokkuvõttes on kõige olulisem patsient. Anname endast oodatust rohkem, et pakkuda paremat ja tõhusamat ravi.

X

Mediq.ee kasutab küpsiseid

Me kasutame analüütilisi ja funktsionaalseid küpsiseid, et muuta Mediqi veebisait korralikult toimimaks ja et saaksime pakkuda teile parimat veebikogemust. Lisateave küpsiste kasutamise kohta.


Jätka