Toetame organisatsioone

Harvikhaigus

Harvikhaiguste kompetentsikeskus

Tartu Ülikooli Kliinikumi harvikhaiguste kompetentsikeskus tegeleb haruldaste haiguste ehk harvikhaiguste diagnoosimise, jälgimise ja raviga. Keskuse eesmärk on koondada harvikhaiguste valdkonnas Kliinikumi parim multidistsiplinaarne kompetents. Haruldaste haiguste diagnoosimisel ja ravis tehakse koostööd nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil.

Riigikaitse Edendamise SA

Riigikaitse Edendamise SA

Riigikaitse Edendamise Sihtasutus algatas 24.02.2022 koos Eesti Reservohvitseride Koguga heategevusliku annetuskampaania, millega toetatakse varustuse ning meditsiinivahendite ostmist ja saatmist Ukraina sõjakoldesse.

Eesti Punane Rist

Eesti Punane Rist on enam kui saja aastane humanitaarorganisatsioon (asutati 24.02.1919) ja osa ülemaailmsest liikumisest, mis tegutseb 192 riigis 14 miljoni vabatahtlikuga. Punase Risti töötajad ja vabatahtlikud (kokku u 600 inimest) panustavad üle Eesti ja eri viisil, lähtuvalt kogukonna vajadustest: koduhooldusest Paldiskis kuni maastikuotsinguteni Lõuna-Eestis. Koolitatud vabatahtlikud on valmis abistama kriiside ja suurõnnetuste korral, sh andma psühholoogilist esmaabi. Samuti abistatakse ühiskonna enimhaavatavaid liikmeid: inimesi, kel napib toitu ja on puudus hügieenitarvetest, riietest. Septembris 2021 avas Tallinnas (Kadaka tee 54) uksed taaskasutuskauplus Punane Ristik – Punase Risti kauplus, mida kannustab keskkonnahoid ja soov abistada: kaupluse tulu ja ka esemeannetused lähevad Eesti toimetulekuraskustes inimeste toetamiseks.

Eesti Laborimeditsiini Ühing

Eesti Laborimeditsiini Ühing

Eesti Laborimeditsiini Ühing (ELMÜ) on 1999. aastal asutatud Eesti laboriarste, kõrgharidusega laborispetsialiste, kliinilisi mikrobiolooge ning teisi laborimeditsiinist huvitatud füüsilisi ja juriidilisi isikuid koondav erialaühing. ELMÜ koosseisu kuulub 31.12.2019 seisuga 229 füüsilisest isikust liiget.

Koos laste heaks logo

Koos Laste Heaks MTÜ

Ajaleht “Postimees” ja Koos Laste Heaks MTÜ poolt on ellu kutsutud heategevusprojekt “Edukad aitavad puudustkannatavaid lapsi”. Selle projekti raames on aastate jooksul koostöös erinevate ettevõtetega aidatud majandusraskustes peresid üle kogu Eesti. Projektis kaasalöömisega anname ka meie oma väikese panuse vähekindlustatud perede laste toidulaua rikastamisel.

Alexela/Mediq Eesti korvpallimeeskond

Alexela/Mediq Eesti korvpallimeeskond

Hea tervise tagab kehaline aktiivsus. Mediq Eesti toetab sporti läbi omanimelise korvpallimeeskonna. Korvpallimeeskond sai alguse 2017 aastal sõpruskonnast kokku pandud meeskonnast. Alguses oli meeskonna nimeks Mediq Eesti, 2020 aastal pani õla alla ka Alexela ning meeskonna nimeks sai Alexela/Mediq Eesti. Rahvaliigas osaledes on erinevatel hooaegadel saavutatud mitmeid häid kohti ja 2021/2022 hooajal võideti kuldmedal.

Lastefond Heategija

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

2000. aastal 26 eraisiku poolt asutatud SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on üks suurimatest ja vanimatest lastehaiglate juures tegutsevatest heategevusfondidest Eestis. Toetatakse sadu eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid ning seadmete soetamist haiglatele. Lastefondi missioon on äratada kaaskodanikes hoolivust ja tähelepanu kõige õrnemate ja nõrgemate vastu.

Eesti Perinatoloogia Selts

Eesti Perinatoloogia Selts

Eesti Perinatoloogia Selts on arstide, ämmaemandate ja õdede üle-eestiline vabatahtlik ühendus perinataalmeditsiini ja selle valdkonda kuuluvate erialade arendamiseks. Selts asutati 06. detsembril 1990 Tartus.

Eesti Infektsioonikontrolli Ühing

Eesti Infektsioonikontrolli Ühing

X

Mediq.ee kasutab küpsiseid

Me kasutame analüütilisi ja funktsionaalseid küpsiseid, et muuta Mediqi veebisait korralikult toimimaks ja et saaksime pakkuda teile parimat veebikogemust. Lisateave küpsiste kasutamise kohta.


Jätka